GARANTİ BELGESİ

 
 

İnsanın boyunu uzatan ayakkabılar 1972 yılından beri sadece Mario Bertulli tarafından üretilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve işçilik kalitesi ayakkabılarımızın üstün kalitesini garanti etmekte olup ürettiğimiz ayakkabılar en yüksek Standartlara uygundur.

Neden gün geçtikçe daha çok insan Bertulli’nin ayakkabılarını tercih etmektedir?

Çünkü gün geçtikçe her meslekten insan uzatılmış boyun sağladığı avantajların farkına varmaktadır. Bu nedenle “Büyük olan güzeldir” gerçeğine karşın büyüklük yada uzun olmak tek başına yeterli değildir! Tasarım, rahatlık ve kalite eşit önem taşımaktadır. Bunlarla ilgili son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre Uzun boylu insanlar daha başarılı olmaktadır.

İşte bu nedenlerle sadece ve sadece Mario Bertulli’de bulunan modaya uygun olduğu kadar geleneksel tasarımları içeren çok çeşitlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

BERTULLİ GARANTİSİ
  • En iyi kalite: Seçilmiş hammadde ve tecrübeli zanaat bir aradadır.
  • Rizikosuz Sipariş: Sadece sizin elinize mükemmel durumda oluşan ve gerçekten almak istediğiniz ayakkabılara para ödersiniz.
  • 15 Günlük “kayıtsız şartsız” değiştirme politikası : Giyilmemiş ve mükemmel durumda iade edilmiş ayakkabılar için geçerlidir.
 

Bir küçük rica: Lütfen ayakkabıları halı, mukavva yada kalın kağıt, vs. üzerinde deneyiniz. Bu suretle ayakkabıların tabanları çizilme riski taşımayacaktır. 

Saygılarımla ;

MARIO BERTULLİ

 

 

 
Mail Listemize üye olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Ziyaretçi defterimize buradaki linki tıklayarak yazabilir düşünce ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Üye olmak istiyorum
 
 

100% Güvenli Alışveriş

 

3D SECURE3D SECURE

 
Döviz Bilgileri : Dolar : 6.5681 TL / EURO : 5.9455 TL / Sterlin : TL
Firma Profili l Ürünlerimiz l Teknik Bilgiler l Medya&Biz l Misyonumuz Vizyonumuz copyrights © EGEM.Ltd.Şti